פרטי האירוע

סדרת הרצאות מרתקות, פתוחות לקהל הרחב, עם מרצים מגוונים שהשיגו את הבלתי אפשרי, הגיעו למקומות קיצוניים ומהווים השראה בתחומים שונים. סדרת ההרצאות מהווה חוט מקשר בין קהל שומעים ואלו שלא, ההרצאות יהיו מתורגמות באופן מקצועי מעברית לשפת הסימנים או משפת הסימנים לעברית.

 

המחיר: 16 ₪ כולל צ'ייסר!

המקומות אינם מסומנים.

 

מרכז נא לגעת, נמל יפו | חניה חינם בחניון נמל יפו

 

6.2.17 –סימן על הבר עם תכלת גינס ורמה בורשטיין .

ערב פתיחה חגיגי שיארח את תכלת גינס, סטנדאפיסטית כבדת שמיעה, במופע קומי מקורי וייחודי, שיעניק הזדמנות נדירה לחוות את עולמה של רווקה תל אביבית כבדת שמיעה.

אחריה הרצאה של רמה בורשטיין,  סופרת, תסריטאית ובמאית ישראלית-חרדית, התפרסמה בעקבות סרטה "למלא את החלל" משנת 2012 שזיכה אותה בשני פרסי אופיר. תשוחח על המעבר בין העולם החילוני לעולם החרדי כאשת קולנוע, על הקונפליקט בין העולמות וכיצד ניתן לגשר עליו.

 

 

2.3.17 – סימן על הבר עם חיליק מגנוס. סיפורו של מחלץ עם לב ענק גיבור בעל כוחו, שעומד עם צוותו מול הבלתי אפשרי. סיפורים מרתקים על מקומות נידחים בעולם.

מיד לאחר ההרצאה - open mic! נזמין אתכם לספר סיפורים, חוויות ומפגשים מעניינים שחוויתם מסביב לעולם.

 

3.4.17 – סימן על הבר עם שירלי פינטו. מתמחה במשפטים ומנהיגה בקהילת החרשים. על היכולת של אנשים בעלי מוגבלות בכלל וחרשים בפרט לפרוץ את תקרת הזכוכית – הקשיים וההזדמנויות ועל מנהיגות חברתית כנגד כל הסיכויים.

 

10.5.2017 - סימן על הבר עם הרב בני לאו. רב בית כנסת הרמב"ן בשכונת קטמון בירושלים, ראש מיזם 929 – תנ"ך ביחד ועמית מחקר במכון הישראלי לדמוקרטיה בשיחה מרתקת על יחס היהדות לאנשים בעלי מוגבלות, על תפיסות העולם פורצות הדרך שלו לגבי מגבלה ודת, ועל שינוי מעמד החירש ביהדות לאורך ההיסטוריה.

5.6.17 – סימן על הבר עם עמרי אסנהיים. עיתונאי חוקר מצוות הכתבים הבכיר של התכנית "עובדה".  אסנהיים מספק הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של העיתונות החוקרת והעשייה הדוקומנטרית בצמתים רבים שעבר בחייו המקצועיים. ישוחח על ספרו "לתפוס רוצח", המתאר את המסע התחקירי המטלטל שערך אסנהיים ושהביא להרשעתו של שמעון קופר ברצח שתי נשותיו.

כל התאריכים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים